fbpx

Лікарі зі США передали медичне обладнання, матеріали та реанімобіль в Івано-Франківську центральну міську лікарню

Суспільство 21:09, 29.05, 2016

Ініціатором допомоги виступив американець українського походження Маркіян Кузич, який працює хірургом в Чиказькому шпиталі.

Маркіян Кузич розповів про, що автомобіль швидкої допомоги подарував Український культурний осередок у Лос-Анджелесі.

17 лікарів, які приїхали в Івано-Франківськ зі США, цілий тиждень пробудуть в ЦРЛ для того, щоби обмінятися досвідом зі своїми українськими колегами, інформує ГК.

"Така ідея зародилася ще два роки тому. Ми їздимо по цілому світу, туди, де потрібна наша допомога", – зазначив Маркіян Кузич.

Крім того, кожен охочий протягом наступного тижня може пройти консультацію в американських лікарів та хірургів. Для цього слід зголоситися в ЦРЛ.

Група цих лікарів вже встигла відвідати ряд країн в Африці, Карибські острови, Південну Америку та Індію. Крім обміну досвідом, ідеями та підходами у лікуванні хворих, були проведені різноманітні операції.

Пластичний хірург Том Кінні розповів, що вони привезли спеціальне обладнання для кардіологічних операцій, пластичних операцій, для інтенсивної терапії, багато розхідних матеріалів. Вони не привезли жодних закордонних медикаментів, оскільки митний контроль просто б їх не пропустив.

Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк додав, що сьогоднішня допомога від американських лікарів є неоціненною, оскільки Україна буде потребувати і в наступні роки.

"Вони поділяться своїми методиками, та поглянуть на те, якими методиками лікування та діагностування послуговуємось ми", – поділився Тарас Масляк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: