fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • У франківських медзакладах змінюють стиль роботи: лікувальним процесом максимально займатимуться молоді спеціалісти

У франківських медзакладах змінюють стиль роботи: лікувальним процесом максимально займатимуться молоді спеціалісти

Здоров'я 09:53, 07.07, 2016

У медичних закладах Івано-Франківська змінюють стиль роботи завідуючих відділень, щоб лікувальним процесом максимально займалися молоді спеціалісти, а завідуючі виконували навчально-методичну консультативну роботу.

"Аналізуючи роботу різних відділень медичних закладів Івано-Франківська, ми зауважили, що до лікувального процесу недостатньо задіяні молоді спеціалісти. Оперативними втручаннями, веденням хворих та лікуванням займаються переважно або завідуючі відділеннями, або старші лікарі, або працівники кафедр", – повідомив головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

Тарас Масляк наголосив, що усі проблемні випадки лікувального процесу беруть на себе лікарі з досвідом, а це не дає можливості розвиватися молодим лікарям, пише КУРС з посиланням на прес-службу МВК.

"Такі медики мало беруть на себе відповідальність, не мають змоги вирішувати важкі проблеми або ж оперувати важких хворих. Молоді спеціалісти працюють на ургенції, але не мають доступу до важких патологій".

На думку головлікаря, це неправильно, адже основне завдання завідуючого відділенням – це підготовка молодих спеціалістів, які зможуть самостійно приймати рішення.

"Ми поміняємо стиль роботи завідуючих відділень. Уже створено спеціальні таблиці, в яких будуть розписані усі операції. І я особисто буду стежити, скільки операцій проводив кожен з хірургів. Буду старатися, щоб лікувальним процесом максимально займалися молоді спеціалісти. А завідуючі відділеннями мають виконувати свої обов’язки – навчально-методичну консультативну роботу для лікарів. Завідуючий відділенням – це в першу чергу вчитель, який навчає молодих спеціалістів", – наголосив головний лікар Івано-Франківська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: