fbpx

Літо в "Артеку": кому з франківських школярів дісталися путівки до Буковелю

Суспільство 19:12, 23.05, 2017

Визначено власників путівок в "Артек-Буковель" від БФ Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ". Участь у розіграші взяли учні 33 навчальних закладів Івано-Франківська.

23 травня в прямому ефірі на офіційній сторінці народного депутата України Олександра Шевченка відбувся розіграш безкоштовних путівок у дитячий табір "Артек-Буковель" від благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ". 

Протягом місяця відбувався прийом анкет від учнів 5-11 класів шкіл обласного центру. До участі приймалися анкети дітей, які ще жодного разу не оздоровлювалися у Буковелі. Участь у розіграші взяли діти з 33 навчальних закладів міста Івано-Франківськ.

Для того, аби зробити розіграш максимально прозорим та неупередженим, організатори вже вдруге звернулись до сервісу Random.org. Випадковий вибір комп'ютера вирішив, хто з дітлахів з 29 травня по 4 червня безкоштовно відпочиватиме у "Артек-Буковель" в рамках програми оздоровлення франківських школярів, започаткованої народним депутатом України Олександром Шевченко.

"Програма безкоштовного оздоровлення дітлахів у Івано-Франківську діє 6 років. За цей час оздоровилось понад 5000 дітей. Цього разу до участі в розіграші допущено більш як 700 анкет дітей. З них трохи більше 400 стануть власниками путівок в табір. Ті ж, кому не пощастить, матимуть нагоду спробувати вже у наступному навчальному році випробувати удачу", – наголосив директор Благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" Володимир Юзюк.

"Кожна школа отримала певну кількість путівок, залежно від кількості поданих заявок. Є і такі школи, де кількість заявок була мінімальною. Зокрема, дітей з Української гімназії №1 та №2, Природничо-математичного ліцею, загальноосвітніх шкіл № 3,4, 6, 7, 12, 13, 16,17, 28, а також Крихівецької, Угорницької, Микитинецької, Вовчинецької, Хриплинської, Католицької школи імені Василія Великого та першої приватної школи-садка "Перша ластівка" було визнано переможцями без розіграшу, адже там подали заявки дуже мало дітей", – розповіла Ольга Юришко, координатор проекту.

Найактивнішими були діти з загальноосвітньої школи №15, учні навчального закладу подали 87 заявок, і відповідно 43 з них отримали безкоштовні путівки.

Результати розіграшу – на сторінці Олександра Шевченка у Фейсбук.

За умови, якщо хтось з переможців не зможе скористатись путівкою, то право отримати безкоштовний відпочинок в дитячому таборі "Артек-Буковель" отимає наступний за списком, визначеним сервісом Random.org.

Усім переможцям зателефонують та повідомлять про подальші дії, окрім того, сертифікати на безкоштовний відпочинок в таборі "Артек-Буковель" буде вручено на урочистих лінійках, приурочених до останнього дзвоника.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: