fbpx

Локомотиворемонтний завод у Франківську святкує 150-річчя від часу заснування

Суспільство 20:39, 14.09, 2016

Сьогодні колектив приватного акціонерного товариства "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод" святкує 150-річчя з часу заснування. Привітати керівництво та працівників заводу на урочисті збори завітали представники обласної та міської влади, духовенство, ветерани праці.

Зазначимо, що засноване підприємство як австрійські механічні майстерні Австро-Угорською імперією. Сьогодні на заводі виробляють чотири види локомотивів, займаються відновленням восьми різновидів колійної техніки, співпрацюють з іноземними партнерами щодо ремонту рейкових автобусів та іншої техніки. 95 % продукції підприємства йде на потреби ПАТ "Укрзалізниця", повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Як повідомляв КУРС, днями на залізничний вокзал Івано-Франківська прибув старовинний відреставрований потяг. Так "Львівська залізниця" відзначила 150-річчя від дня прибуття першого потяга зі Львова до Івано-Франківська

Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука слова подяки колективу адресував заступник голови ОДА Ярослав Паранюк. Посадовець побажав працівникам професійного зростання, сімейного добробуту та благополуччя.

"Вже 150 років Івано-Франківський локомотиворемонтний завод є одним із найуспішніших підприємств області,  підкреслив Ярослав Паранюк. – Завдяки повсякденній праці більш як трьох сотень працівників машинобудівна галузь   краю активно розвивається, а бюджет області отримує фінансові надходження".

Варто також додати, що з нагоди ювілею колектив заводу привітав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій і побажав працівникам відкриття нових можливостей та перспектив у розвитку галузі національної економіки.
За особисті досягнення у роботі ветеранів та робітників підприємства нагородили почесними відзнаками.   

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: