fbpx

Луценко розповів, чому в "Солідарності" обрали Насалика кандидатом в мери Івано-Франківська

Політика 21:51, 10.10, 2015

Івано-Франківськ заслуговує на краще управління містом, і тому в нагоді громаді може бути успішний досвід Ігоря Насалика в Калуші. Про це в ефірі ОТБ "Галичина" розповів голова фракції БПП "Солідарність" у Верховній Раді Юрій Луценко.

"Ми пропонуємо міській громаді обрати Ігоря Насалика − справжнього господарника, який в найдрібніших деталях знає міський механізм. Досвід Калуша можна успішно використати в Івано-Франківську. Мало хто знає, цього року місцеві бюджети зросли на 35-40%. Питання – як вони використані? Я йду по Івано-Франківську, і мене питають люди – а чому в нас немає лічильників? А це питання мера. Чому в нас немає соціальної служби? Це питання мера. У Калуші я на свої очі бачив, що це чи не єдине місто, де не було зруйновано соціальну службу, і тому всі субсидії тим, хто їх потребує, були оформлені впродовж місяця, організовано і централізовано. Я бачив, що і медицина там є дійсно безоплатною", − заявив Луценко.

Як вважає голова парламентської "Солідарності", у Калуші Насалик довів, що може ефективно управляти бюджетом міста.

"Не організовувати освоєння бюджету, а зібрати бюджет і використати його на суспільні цілі. Я вважаю, що Івано-Франківськ заслужив доброї альтернативи. Ми пропонуємо професіонала – управлінця містом. І якщо городяни потребують такого слугу, вони можуть його найняти", − сказав Луценко.

Як відомо, 22 вересня Ігор Насалик оголосив про свою участь у виборах міського голови Івано-Франківська. Серед пріоритетів його програми – безоплатна медицина та освіта, які мають фінансуватися за моделлю Калуша з міського бюджету. 

Передвиборна агітація 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: