fbpx

Луценко в Івано-Франківську назвав безпринципною поведінку Олександра Шевченка

Суспільство 16:20, 10.10, 2015

Юрій Луценко, голова парламентської фракції БПП "Солідарність", на прес-конференції в Івано-Франківську назвав "безпринципними" обставини виходу Олександра Шевченка із фракції.

Нагадаємо, 14 вересня Шевченко заявив, що залишає "Солідарність". Він є кандидатом у мери Івано-Франківська від партії "Укроп". 

"Я ніколи не звинувачую депутатів, які виходять із фракції, у тому, що вони продалися. Ми − вільна фракція, і людина може змінити свої переконання. Звичайно, це не красить депутата і завдає удар по політичній силі, це правда. З нашої фракції дійсно вийшов ряд депутатів, які орієнтуються на пана Коломойського – його політичні або бізнесові структури. Але те, як це зробив пан Шевченко, мене вразило найбільше. Бо це треба було дочекатися, поки БПП проведе видатки на дороги на Західній Україні. Щоб пройшов тендер на ці дороги, на якому структура Шевченка зайняла п’яте місце. Потім дочекатися, аби попередні чотири структури відмовилися. Отримати ці кошти і написати у "Фейсбуці", що він виходить із фракції, бо її керівництво – зрадники",  розказав Луценко.

Він розповів, що про вихід Шевченка із фракції дізнався саме з соціальної мережі.

Луценко також іронічно відгукнувся про біографію Шевченка:

"Це, звичайно, я відпочивав в Ізраїлі, коли всі були на Майдані. Це мій син був в Італії, поки всі стояли під Донецьким аеропортом. Це я лизав Януковичу у "Буковелі".

Як відомо, Олександр Шевченко до обрання у Верховну Раду був директором курортного комплексу "Буковель", який належить Ігорю Коломойському. Влітку цього року політики, пов’язані із Коломойським, об’єдналися у партію "Укроп".

 

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: