fbpx

Львівське сміття, яке знайшли на Прикарпатті, вивезли на місцеві полігони

Суспільство 12:17, 06.07, 2017

На колегії Івано-Франківської облдержадміністрації обговорили проблему львівського сміття, сотні тонн якого протягом останнього тижня вивантажили у прикарпатських селах.

Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук зазначив, що документи у машин зі сміттям були, вони опломбовані. 

Підстав для заборони перевезення відходів транзитом через Івано-Франківську область не було.

Невідомі фури зі сміттям вивантажувались у селах: Тарасівка Тлумацької ОТГ (100 тонн), Ланчин Надвірнянського району (100 тонн), Хриплин (120 тонн) та Микитинці (100 тонн) Івано-Франківської МР. Загалом було зафіксовано 11-12 випадків у населених пунктах області. Усе сміття вивезли на місцеві полігони.

"Цю проблему в нас вирішили, прийняли, і ніякі політичні сили на цьому не піаряться. І ніякі політичні сили не почали мірятися рейтингами", – зазначив Гончарук.

Після останнього випадку незаконного завезення сміття в область на території області виставили 5 постів.

Гончарук доручив у кожному районі створити робочі групи – призначити людей, які за цим стежитимуть. Навіть там, де таких випадків поки що не було.

Він закликав залучати громадськість, яка би могла реагувати на це і мала номери, за якими можна повідомити про такі випадки.

"Я розглядаю це як цілеспрямовану акцію… не буду казати кого проти кого", – додав Гончарук.

Як повідомяв КУРС на вихідних у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття.
 

Це вже четвертий випадок, коли в прикарпатських селах невідомі вантажівки скидають відходи. 

Нагадаємо, в ніч на неділю, 2 липня, невідомі фури привезли і вивантажили в селищі Ланчин Надвірнянського району купи сміття.

В ніч з 23 на 24 червня у селі Тарасівка Тлумацької ОТГ з’явилося п'ять величезних куп сміття. Серед сміття люди знайшли багато чеків з львівських магазинів.

В ніч на 30 червня щонайменше дві вантажівки зі сміттям зі Львова розвантажилися на околиці Галича. При поверхневому огляді виявили квитанції про оплату за компослуги, на яких були зазначені львівські адреси. 

Після таких випадків на в’їзді в Івано-Франківську область поліція поставила цілодобові заслони та перевірятиме великовагові автомобілі. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: