fbpx

Львівський апеляційний суд скасував рішення Коломийської міськради

Суспільство 14:33, 14.09, 2015

Коломийською міжрайонною прокуратурою встановлено, що виконавчим комітетом Коломийської міської ради в квітні 2014 року прийнято неправомірне рішення "Про затвердження науково-проектної документації історико-архітектурного опорного плану, проекту зон охорони та визначення меж історичного ареалу м. Коломиї".

Так, приймаючи це рішення, виконавчий комітет міської ради вийшов за межі своєї компетенції, оскільки затвердження науково-проектної документації історико-архітектурного опорного плану, проекту зон охорони та визначення меж історичного ареалу міста Коломиї віднесено до виключної компетенції Міністерства культури України та уповноважених ним органів охорони культурної спадщини, передає КУРС з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

З метою визнання протиправним та скасування незаконного рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради міжрайонною прокуратурою у травні 2014 року заявлено до Івано-Франківського окружного адміністративного суду адміністративний позов. Втім, за результатами судового розгляду, у задоволенні позову прокуратурі відмовлено.

Не погоджуючись із вказаним рішення суду, прокуратурою області подано до Львівського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу, яка була задоволена.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду вказане рішення виконавчого комітету Коломийської міської ради визнано протиправним та скасовано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: