fbpx

Лише 6% студентів, що навчаються у Польщі, планують повернутися в Україну

Суспільство 11:12, 03.11, 2018

Ще 22% українських студентів поки не визначилися з планами на майбутнє.

За даними дослідження аналітичного центру CEDOS, лише 6% нинішніх студентів, які навчаються у Польщі, точно планують повернутися в Україну. Основні причини такого рішення – бажання жити ближче до друзів, прагнення використовувати отримані знання на користь Україні, жити у звичайному культурному середовищі, невдалі спроби знайти гарну роботу в Польщі.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Оксана Онищенко. За її словами, ще 22% українських студентів поки не визначилися з планами на майбутнє.

"Це означає, що є певні причини, які не дають їм однозначно сказати: я не хочу повертатися, – зазначає оглядач. – На думку експертів CEDOS, Україна, правильно організувавши інформаційну кампанію, ще може вплинути на їх рішення. Це можуть бути історії успіху тих, хто повернувся, інформація про те, як можна працевлаштуватися в Україні тощо".

Автор вказує, що плани тих, хто не буде повертатися на Батьківщину, отримавши диплом польського університету, розрізняються. Хочуть залишитися в Польщі всього 23%, 24% – переїхати в іншу країну ЄС, 8% – виїхати в іншу країну за межами ЄС. Ті, хто планує залишитися в Польщі, пояснюють це багатьма причинами. Найпопулярніша – кращі умови для життя і можливість заробляти більше, ніж в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: