fbpx

Люблін пропонує випускникам медичного коледжу ІФНМУ програму працевлаштування

Економіка 13:14, 03.04, 2018

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з делегацією польського міста Любліна.

Днями відбулася зустріч керівництва навчального закладу з директором департаменту міжнародного співробітництва, заступником мера польського міста Люблін Кжиштофом Ляткою.

Університет представляли ректор професор Микола Рожко, перший проректор професор Ганна Ерстенюк та начальник відділу міжнародних зв’язків доцент Віталій Осадець.

Сторони обговорили основні напрямки співробітництва між мерією Любліна з залученням науковців Люблінського університету, з яким ще у червні 2015 року ІФНМУ уклав угоду про співпрацю. Зокрема, йшлося про обмін студентами та науковцями у рамках академічної мобільності між університетами, участь у спільних наукових проектах, а також розвиток міжнародних зв’язків у рамках транскордонного співробітництва.

Окрім цього, польська сторона повідомила, що зацікавлена у випускниках ІФНМУ, зокрема медичного коледжу, пропонує для них програму працевлаштування та допомогу у нострифікації документів про медичну освіту в Польщі.

Представники обох сторін дійшли спільного рішення про проведення розширеної зустрічі з залучення науковців ІФНМУ та польської делегації для розробки спільних проектів у напрямку фармації та підписання договорів для подальшої тісної співпраці, інформує ОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: