fbpx

Люди "ВОЛІ" подарували учням центру "Воїн-патріот" у Тлумачі два навчальні автомати

Суспільство 13:55, 02.10, 2015

Михайло Якимчук та Йосип Сарахман подарували військово-патріотичному центру "Воїн-патріот" у м. Тлумач два навчальні автомати Калашникова. У навчальному закладі, створеному після Майдану, займаються 30 юнаків, учні старших класів проходять тут практичні навчання з допризовної підготовки.

Подаровані макети найпоширенішої у світі стрілецької зброї першими побачили школярі районної гімназії. Правила безпеки користування зброєю і порядок розбору автоматів продемонстрував учасник АТО, кандидат у депутати від партії “ВОЛЯ” в обласну раду Йосип Сарахман. 
“Завжди тримай зброю стволом вниз, перше від’єднай магазин, потім виключи запобіжник і переконайся, що немає патронів”, – показує, як розбирати автомат, військовослужбовець.
Він вважає, що основною причиною ухиляння чоловіків від мобілізації є відсутність навиків військової підготовки.
“Якщо чогось не знаєш, то боїшся. Ці юнаки, які зараз тут займаються, будуть більш підготовлені, ніж деякі мобілізовані, – продовжує Йосип Сарахман. – Такі центри сьогодні життєво необхідні, оскільки маємо важку і, можливо, довготривалу війну. Молодь має знати принцип роботи стрілецької зброї”.
На базі центру планують облаштувати військовий музей, тут уже зібрані кілька видів вогнепальної зброї, патрони 14 виробників, є холодна зброя.
“Патріотами і військовими спеціалістами не народжуються, їх потрібно виховувати,  наголосив координатор Івано-Франківської обласної організації партії “ВОЛЯ” Михайло Якимчук. – Ми зробимо все можливе, щоб такі центри розвивалися по всій області, тому що Україна зараз живе у стані неоголошеної війни. Дай Боже, щоб нашим дітям довелося користуватися тільки навчальною зброєю”.
Проходити безкоштовне навчання у військово-патріотичному центрі юнаки можуть і завдяки людині “ВОЛІ” на Тлумаччині Руслану Хімейчуку, сьогодні він керує закладом. 
“Після анексії Криму ми зрозуміли, що потрібно вчити нашу молодь. Ми звернулися до директора клубу Степана Слободяна, щоб взяти приміщення в оренду,  розповідає Хімейчук. – Школярі тут займаються рукопашним боєм, облаштований тренажерний зал, клас для вивчення військової історії, є тир”.
Керівник центру пишається першими здобутками своїх вихованців. Цього року команда з Тлумача на обласних змаганнях “Чорний ліс” зайняла третє місце, окрім того, вони поставили рекорд змагань, зібравши автомат Калашникова за 18 секунд.
Михайло Якимчук додає, що партія “ВОЛЯ” виступає за професійну армію зразка Швейцарії, Ізраїлю, де кожен чоловік з вісімнадцятирічного віку щороку проходить військові навчання та збори, також за контрактну армію, а значить – підготовлені і сильні Збройні сили України.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: