fbpx

Маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення ОДКЛ показали "Підкову щастя". ФОТО

Суспільство 16:44, 17.06, 2016

Маленькі пацієнти онкогематологічного відділення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні та їхні батьки переглянули виставу "Підкова на щастя", яку підготували артисти академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки.

В основі постановки режисера Володимира Богданця – історія Івана Франка про лінивого ослика, який утік від баби з дідом і після багатьох пригод з часом зрозумів, як важливо працювати, допомагаючи іншим. 

"Будь-які подарунки, яскраві моменти, позитивні емоції, веселощі – велика радість для наших дітей, – сказала Алла Іваненко, завідувач відділення, позаштатний дитячий обласний гематолог. – Якщо ці діти щасливі, як зараз, коли дивляться виставу лялькового театру, мені здається, вони навіть краще себе почувають". 

Як розповіла комерційний директор театру ляльок Тетяна Стефінів, вистава "Підкова на щастя" демонструвалася в багатьох медичних установах області. Нещодавно її мали змогу подивилися дітки з синдромом Дауна. На думку жінки, перегляд вистави – це позитив, який додає надії на одужання. 

Такий позитив пацієнти онкогематологічного відділення отримали за сприяння представників департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: