fbpx

Мальтійці організували у Дорі 16-ий всеукраїнський табір для молоді "Полум'яна країна"

Стиль життя 19:19, 14.07, 2015

З 28 червня по 5 липня 160 мальтійців та їхніх друзів зі всієї України взяли участь у щорічному всеукраїнському таборі для мальтійців, який цього року пройшов під назвою "Полум'яна країна" та з гаслом "Май в серці те, що не згасає!".

У гасло організатори вклали всі ті щирі переживання та емоції, які нікуди не зникають навіть з роками, ту палку надію на краще та віру у перемогу, українські багаті традиції, сімейні та християнські цінності, палку любов та відданість до Батьківщини і батьків, всеперемагаюче кохання та вірність до друзів, повідомляє прес-служба організації. 

За тиждень у таборі молоді мальтійці будували свою "полум’яну" країну, сповнену позитивними емоціями, щирими посмішками, вірними друзями та жагучими почуттями. Організатори хотіли запалити та донести вогник надії та ентузіазму до змін на краще. Задля цього кожен день у таборі був іншим, з різноманітними завданнями та цікавими розвагами. У таборі взяли участь діти віком від 3 років.

Цього року вперше на таборі провели квест з картами. Потім була польова кухня та навчання. Для молодших були прості практичні навчання, а старші учасники табору пройшли короткий курс молодого бійця-рятувальника. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: