fbpx

Марія Корпанюк презентувала в Івано-Франківську ювілейну виставку

Культура 20:47, 03.07, 2018

Вчора, у день свого 65-річчя, івано-франківська художниця Марія Корпанюк відкрила у виставковій залі обласної організації Національної спілки художників України ювілейну виставку своїх творів – декоративних скульптур і пластів та пастелей.

Від міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа художниці Марії Корпанюк вручили квіти та офіційну подяку за її вклад в українське мистецтво, передає прес-служба МВК. 

Як сказала письменниця і кінодраматург Марія Вайно, в Марії Корпанюк дуже органічно, невіддільно поєднуються мистецтво з її приватним життям  в обох вона є щирою і простою водночас людиною і талановитою самобутньою мисткинею. І це притягує до неї людей.

Довідково:

Марія Корпанюк – керамік, художник, поет, педагог.

Народилася 2 липня 1953 року у с. Суботові Галицького р-ну Івано-Франківської області у родині вчителів. У 1972 році закінчила Косівський технікум народних художніх промислів, а згодом – Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін педагогічного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Учасниця всеукраїнських та міжнародних виставок. Лауреат обласної премії в галузі мистецтва, архітектури та дизайну ім. Ярослава Лукавецького. Працює у Івано-Франківській художній школі.

Учасниця всеукраїнських і міжнародних мистецьких виставок від 1980-х рр. Персональні виставки – в Івано-Франківську (1982, 1998, 2003), Києві (2003–04). Її роботи зберігаються в Івано-Франківському художньому та краєзнавчому музеях. Авторка поетичних збірок "Творяща глина" (К., 1987), "Ніким не бачені картини" (Ів.-Ф., 2003).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: