fbpx

Марцінків: "Ми маємо запропонувати законодавчі ініціативи, бо народні депутати ліниві"

Економіка 10:17, 29.12, 2015

Міська влада Івано-Франківська хоче забирати землю у платників єдиного податку, які не використовують її за призначенням.

"У нас є підприємства, які мають документи на землю, перейшли на єдиний податок, а цю землю використовують не за призначенням. А ми її не можемо використати дійсно для цільового призначення. Треба придумати, як ці землі повертати громаді", – зазначив заступник міського голови Богдан Білик.

Він запропонував підготували пропозиції народним депутатам від Прикарпаття виступити з такою законодавчою ініціативою.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзначив, що, до прикладу, нардеп Анатолій Матвієнко готовий порушити це питання, але міська влада має сама запропонувати зміни до законодавства.

"Тому треба відразу подавати пропозиції, бо наші народні обранці ліниві. Треба врахувати цей факт і писати з конкретною законодавчою ініціативою",  відзначив міський голова.

Начальник управління земельних ресурсів МВК Кирило Обладан зауважив, що механізм є.

"Єдиний механізм  це підняття ставки єдиного податку вище мінімальної норми, але в межах чинного законодавства. Цей механізм буде запропонований у проекті рішення міської ради про встановлення ставок єдиного податку на 2017 рік",  пояснив Обладан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: