fbpx

Марцінків нарешті дослухався до вимог УКРОПу з підвищення зарплат освітянам за рахунок бюджету міста, – Гаєвський

Суспільство 16:18, 12.01, 2017

Днями Руслан Марцінків підписав рішення про збільшення заробітної платні для працівників дошкільних навчальних закладів, яке виноситиметься на сесію міської ради. Депутат міської ради від УКРОПу Сергій Гаєвський нагадав, що фракція протягом року домагалася від мерії цього рішення і неодмінно підтримає його на сесії.

"Депутати від партії "Українське об’єднання патріотів – УКРОП" вже рік висувають вимоги до мера та міської влади щодо фінансування за рахунок міського бюджету надбавок до зарплат освітянам і бюджетникам міста. Попри свою опозиційність до міськрадівської більшості (в складі Свободи-БПП-Батьківшини) ми готові і далі ініціювати та підтримувати прогресивні пропозиції влади і спільно працювати для блага нашого міста. Впевнений, що за це рішення проголосує більшість ради", – каже Сергій Гаєвський, передає прес-служба міського осередку партії

Окрім того, депутат вважає, що саме сильна опозиція завжди змушує владу краще працювати.

Сергій Гаєвський розповідає: "Депутати від УКРОПу неодноразово виступали за підвищення зарплат, встановлення надбавок для працівників бюджетної сфери, освітян, як це є в інших містах України, і виносили свої пропозиції на сесії. Особливо враховуючи те, що міський бюджет за 2016 рік має від децентралізації небачене раніше перевиконання в сумі більш як 300 мільйонів гривень. Ми постійно в своїх запитах, зверненнях ініціюємо те, щоб влада міста працювала не лише для бізнесу партійців партії влади, а для громади. Більше того, ми постійно контролюємо дії влади і цим самим змушуємо її працювати для людей".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: