fbpx

Марцінків натякає мешканцям Підлужжя на об'єднання

Суспільство 19:18, 17.02, 2019

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків побував у селі Підлужжя на службі Божій. Згодом зустрівся з мешканцями села.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Місто й село пов'язані географічно, проте є перспектива міцної економічної та соціальної співпраці. Івано-Франківськ може гарантувати якісні освітні, медичні та інші соціальні послуги. Зараз треба робити пішохідний місток від села в мікрорайон "Каскад" через річку, а також говорили про вивіз сміття. Як не відбулися б прийдешні вибори, вважаю правильним укладати угоди про партнерство. Це ні до чого не зобов’язує і місто, і село, але в майбутньому можемо обдумувати об'єднання. Перед тим кожне село складе статут, де пропише усі права та обов'язки сторін, стратегію розвитку села".

Також Марцінків їздив до Добровлян агітувати. У Вовчинці після палких обговорень перенесли голосування за створення ОТГ

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зустрівся з мешканцями села Колодіївка і підписав угоду про співпрацю на мільйон гривень. 

КУРС писав, що Івано-Франківську ОТГ мають увійти 16 навколишніх сіл. Згодом міська влада Тисмениці висловилася про бажання приєднатися до Івано-Франківська. У липні минулого року міські голови Івано-Франківська Руслан Марцінків та Тисмениці Степан Сворак обговорили можливе територіальне об’єднання міст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: