fbpx

Марцінків натякнув, що обшуки у "Водоекотехпромі" – політичний тиск

Політика 12:52, 29.07, 2016

Сьогодні зранку на комунальному підприємстві "Водоекотехпром" почалися обшуки. Представники Національної поліції навідалися й додому до директора "Водоекотехпрому" Миколи Саєвича.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зробив заяву з цього приводу і натякнув, що, ймовірно, обшуки можуть бути політичним тиском на очільників міста.

Заява міського голови:

Свого часу "Водоекотехпром" отримав позику від Світового банку в розмірі 10,9 мільйонів доларів США для покращення якості питної води та очищення каналізації.

Пам’ятаю, як Микола Броніславович писав подання на заступника міністра з питань євроінтеграції (він виступав координатором проекту) в Генеральну прокуратуру. Прокуратура мала звернути увагу на дії, координатора, який блокував розрахунки за контрактами, а відтак підприємство протермінувало оплату та вчасно не виконало свої зобов'язання. Тоді питання вирішилося завдяки втручанню Світового банку.

Чи треба пов’язувати ці дві події, вирішувати кожному особисто.

Нещодавно я брав участь у зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з міськими головами з питань розвитку місцевого самоврядування у Києві. Під час зустрічі висловив свою чітку позицію та думку мешканців нашого міста стосовно планового підвищення тарифів.

На жаль, що я був єдиним міським головою, який підняв це питання…

Чому я згадую про це, тому що як міський голова буду дбати про місто та відстоювати інтереси іванофранківців, навіть попри можливий тиск.

Як повідомляв КУРС, зранку 29 липня на комунальному підприємстві "Водоекотехпром" представники Національної поліції почали обшуки. Яка саме причина навідин поліціянтів – наразі достеменно невідомо. За однією з версій, йдеться про перевірку кредитної співпраці ВЕТП зі Світовим банком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: