fbpx

Марцінків знову не з'явився на суд – насолоджується Варшавою

Суспільство 14:20, 22.05, 2017

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на судове засідання не з'явився, бо перебуває у дільниці Охота у Варшаві на запрошення бургомістра

Сьогодні в Івано-Франківському міському суді мав відбутися розгляд трьох справ щодо міського голови Руслана Марцінківа. У всіх мер фігурує як правопорушник. Дві справи стосуються конфлікту інтересів, третя – порушення вимог фінансового контролю.

Суддя Лев Кишакевич сказав, що надійшов ряд клопотань. В одному із них йдеться про те, що до 22 травня Марцінків перебуває у дільниці Охота у Варшаві на основі запрошення бургомістра.

Засідання перенесли на 15 червня, 14.00.

Як писав КУРС, сьогодні Руслан Марцінків у соцмережі повідомив про те, що саме набирається досвіду в дільниці Охота, що в Варшаві

Нагадаємо, на час першого судового засідання, 3 березня, Марцінків раптово зліг у лікарню. Однак видужав вже того самого дня, щоб взяти участь у щоп’ятничному прямому ефірі на ТРК "РАІ". 16 березня Марцінків не з'явився до суду вдруге – загострення хвороби знову дивно збіглося із засіданням. Тоді журналісти КУРСу знайшли міського голову у лікарні. 23 березня Руслан Марцінків утретє захворів на час судового засідання. А 31 березня Руслан Марцінків поїхав у відрядження в Хмельницький.

Останній раз судове засідання переносили через відрядження мера на Схід.

Нагадаємо, у міському суді щодо Руслана Марцінківа розглядається справа про правопорушення, за які передбачена адміністративна відповідальність. Марцінків придбав новий автомобіль "Skoda Octavia" 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що згідно із вимогами закону "Про запобігання корупції" повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання. 

Також у міському суді розглядається справа про порушення мером вимог щодо запобігання конфлікту інтересів. Минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Про це порушення було складено протокол.

Сам Марцінків запевняв, що грошей з бюджету дружині виділено так і не було. За ці кошти організація планувала видати диски про Івана Франка. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: