fbpx

Марцінків просить франківців вибрати, що має бути на логотипі міста: ратуша, Бастіон, Палац Потоцьких чи вишивка

Суспільство 14:50, 18.01, 2018

Сам Руслан Марцінків хоче бачити на офіційному логотипі Івано-Франківська міську ратушу.

Після недавнього голосування за ескізи логотипу Івано-Франківська, яке завершилося скандалом і висміюванням результату в соцмережах та навіть у Вікіпедії, мерія вирішила відмовитися від обраного макета і провести повторне голосування. Цього разу пропонують обирати не готовий логотип, а елементи, які мали б на ньому бути: ратуша, Бастіон, Палац Потоцьких чи елемент вишивки. Вже після того, як мешканці визначаться з головним елементом логотипу, його остаточний варіант розроблять фахівці.

Про це сьогодні вранці в ефірі радіостанції “Західний полюс” розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За словами Марцінківа, таке рішення прийняли, зважаючи на дискусію і численні зауваження.

Мер нагадав, що два роки тому середовище “Теплого міста” замовило логотип Івано-Франківська – ним став стилізований елемент вишивки. Однак, за словами Марцінківа, цей логотип багатьом не сподобався, крім того, він не належить місту.

“Добре, що є така дискусія про логотип, бо протягом 26 років української держави так ніхто офіційно не затверджував логотип у місті Івано-Франківську. Дуже багато до мене зверталося людей, які не сприйняли логотипу від “Теплого міста”, тому ми вирішили розробляти інший… Були якісь ідеї, щороку використувалися якісь знаки, то одні, то другі, то треті, але як такого офіційного логотипу в місті Івано-Франківську не було. Ми почали цю дискусію, можливо, з помилками, можливо, десь трохи дав маху наш відділ міжнародних відосин щодо розробки логотипів, але дуже добре, що ця дискусія є, і вона має закінчитися розробкою повноцінного логотипу, який сподобається всім іванофранківцям”, – зазначив Марцінків.

Мер закликав заходити на офіційний сайт міста та голосувати за елемент, який хочете бачити на логотипі. Пізніше канадський проект “ПРОМІС” проведе конкурс серед розробників і за власні кошти замовить команду професіоналів, які завершать логотип. З бюджету на це кошти витрачатися не будуть.

Сам Марцінків хотів би, щоб на логотипі була ратуша. “Ратуша би мала бути, щоб впізнавали. Може бути якесь гарне поєднання. Важливо, щоб відразу розуміли, що це Івано-Франківськ. Тому тут важливий символізм”, – сказав Марцінків.

Проголосувати за елемент для логотипу можна за цим посиланням.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: