fbpx

Марцінків просить провести у мерії семінар, як поводитися при обшуку

Суспільство 09:43, 23.05, 2017

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до директора департаменту правової політики міськвиконкому Надії Кедик із проханням провести у мерії семінар про те, як поводитися під час обшуку.

ось у нас почастішали обшуки", – зазначив Руслан Марцінків сьогодні на оперативній нараді після того, як в департаменті освіти міськвиконкому працівники управління по боротьбі з економічними злочинами провели обшук.

"На мене чотири протоколи склали, прийшли робити обшук в управлінні. Якщо вони думають, що когось нагнуть…  продовжив мер.  Вони склали 5 протоколів, 4 з них  на мене. А на Міцкевича гральні автомати далі працюють".

Марцінків запропонував юридичному відділу організувати семінар про те, як поводитись під час обшуку.

"Бо буває і психологічний тиск. Щоб знали люди, як поводитись",  додав мер.

Він також доручив підготувати список гральних клубів по місту і сказав, що поїде з ним до Генпрокурора України Юрія Луценка.

"А що? Я маю право як міський голова поїхати до Генпрокурора!" – наголосив мер.

Нагадаємо, Руслан Марцінків не відвідує судові засідання. Вчора пропустив засідання через візит до Варшави. В Івано-Франківському міському суді мав відбутися розгляд трьох справ щодо міського голови Руслана Марцінківа. У всіх мер фігурує як правопорушник. Дві справи стосуються конфлікту інтересів, третя – порушення вимог фінансового контролю.

На час першого судового засідання, 3 березня, Марцінків раптово зліг у лікарню. Однак видужав вже того самого дня, щоб взяти участь у щоп’ятничному прямому ефірі на ТРК "РАІ". 16 березня Марцінків не з'явився до суду вдруге – загострення хвороби знову дивно збіглося із засіданням. Тоді журналісти КУРСу знайшли міського голову у лікарні. 23 березня Руслан Марцінків утретє захворів на час судового засідання. А 31 березня Руслан Марцінків поїхав у відрядження в Хмельницький.

Останній раз судове засідання переносили через відрядження мера на Схід.

Нагадаємо, у міському суді щодо Руслана Марцінківа розглядається справа про правопорушення, за які передбачена адміністративна відповідальність. Марцінків придбав новий автомобіль "Skoda Octavia" 2016 року випуску за 468 742 гривень, про що згідно із вимогами закону "Про запобігання корупції" повинен був повідомити НАЗК. Однак Марцінків цього не зробив, за що передбачене адміністративне покарання. 

Також у міському суді розглядається справа про порушення мером вимог щодо запобігання конфлікту інтересів. Минулого року Руслан Марцінків не повідомив про конфлікт інтересів, коли на міському конкурсі грантів, що виділялися з міського бюджету, не проінформував, що у конкурсі бере участь організація його дружини Оксани Марцінків. Організація була визнана переможцем. Про це порушення було складено протокол.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: