середа, 22 травня

Марцінків вислухав підприємців на "п'яному" базарі. ФОТО

У суботу ранок міського голови Руслана Марцінківа розпочався з прогулянки "п’яним" базаром, який під час об’єднання двох бульварів повинен зазнати змін.
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду

Підприємці сприймають зміни неоднозначно, йдеться на особистому сайті мера.

"Я намагаюсь йти просто до людей, щоб дізнатись настрої, пояснити складні питання чи вирішити певні проблеми. У випадку з "п’яним" ринком це вкрай необхідно. Бо насправді багато людей взагалі не знають, що має статись, які зміни чекають на них. Значить, з ними власники ринку або взагалі не говорили, або погано пояснили. Тому сьогодні я тут, аби відповісти підприємцям на всі запитання, та й просто побалакати про життя", – поділився Руслан Марцінків.

Задля будівництва дороги, що з’єднає Північний і Південний бульвари, ринок треба розсунути десь на 35 метрів. Є домовленість міста з власниками ринку, що вони мають це забезпечити, перенести торгові точки, щоб люди не втратили місця. Також важливо досягти порозуміння, аби не зросла орендна плата для підприємців.

Люди жаліються, що торги йдуть кволо, грошей немає. Однак для більшості продавців, підприємців цей ринок – єдине джерело прибутку, тому попри все хочуть зберегти свої місця. Кожен пропонував меру свій крам, рекламували по-всякому, хоча не всі впізнавали міського голову.

"Це потішно, коли люди не розуміють, з ким говорять. Тоді співрозмовник максимально щирий, нічого не приховує. Можна дізнатись дуже багато цікавого, щось взяти собі на замітку. Якось в дворі один чоловік прийняв мене за Михайла Смушака (ред. – сміється). Це було ще на початку моєї каденції. Я його не виправляв, потім хтось з сусідів сказав, що "то ж Марцінків, голова міста". Головне, щоб люди були відвертими, тоді вважаю, діалог вдався", – зізнається міський голова.

З другого боку, підприємці на ринку не проти платити більшу орендну плату, але у випадку, що умови торгівлі стануть кращими. Усі приводять у приклад базар "Партизан", теж хочуть такого порядку. Для цього ринок слід відремонтувати, облаштувати нормальні торгові ряди.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

КОМЕНТУВАТИ
  • роман котик 0 Відповісти Марцинків цей великий маніпулятор і брехун, нехай краще повідомить як він зі своєю командою (мається на увазі юридичний департамент міськради), яку інакше не назвеш, крім як фірма "Роги і копита", насівся на власників житла і земельної ділянки по вул. Сонячна, 58 в м. Івано-Франківську, бо небажає заплатити їм ринкову ціну за вилучення земельної ділянки та будинку під з'єднання обидвох бульварів...Ось уже другий рік суди. Незважаючи, що фірма Марцинківа "Роги і копита" усі суди програла, ця фірма почала апелювати до Верховного Суду. 11.09.2018 буде слухатись у Верховному Суді перша справа, а 17.09.2018 друга. Звичайно, що виграшу у фірми "Роги і копита" не очікується і навіть не прогнозується, проте люди, тобто власники житла і землі по вул. Сонячна, 58 в м. Івано-Франківську тільки на поїздки по судах за майже два роки часу витратили близько 20000 грн.. Фірмі "Роги і копита" легше, бо її витрати покриває з бюджету міськради маніпулятор і брехун Марцинків.