fbpx

Мар’ян Слабінога – від спеціаліста-практика до викладача JavaScript

Суспільство 19:55, 20.11, 2017

Прогери, кодери, айтішники – так називають Front-End девелоперів, які займаються створенням web-проектів. Як вивчитися на них? Чи можна освоїти цю професію, маючи лиш бажання?

Про це і багато іншого розповідає співзасновник веб-студії LogicArt, викладач IT CLUSTER Academy з курсу JavaScript Мар’ян Слабінога.

"Серйозно web-програмуванням я почав займатися з 2012 року. Тоді для місцевих проектів з розробки сайтів ти мав бути тим, що називається в музиці "мультиінструменталіст", тобто вміти все: від проектування бази даних і до дрібних правок анімацій на різних меню. JavaScript з того моменту для мене вже був "один із…"  розповідає Мар’ян.

За словами молодого фахівця, якісний теоретичний базис для теперішньої роботи він здобув в університеті:

"Тут головне пам’ятати, що саме розуміння того, як будувати алгоритми і проектувати програмне забезпечення – це ще не все, що треба знати початківцю. Адже прогери – це одні із тих спеціалістів, які постійно вчаться. Наприклад, для вивчення нової мови програмування потрібна не тільки документація, Stack Overflow, але й спеціаліст, який за декілька занять пояснить "правила хорошого тону" в новому інструменті та практику якісного написання коду".

Цілеспрямовано використовувати на практиці JavaScript Мар’ян Слабінога почав з 2015, коли розробляв один громадський проект: "Саме цей проект допоміг мені зрозуміти, що Javascript – це більш ніж дрібні ефекти, точкові зміни на сторінці і модальні вікна".

Він зазначає, що знання і практичні вміння – ще не все для того, щоб бути хорошим тьютором: "Якщо ти перестаєш вдосконалюватися як викладач – твої знання залишаються в твоїй власній "мушлі". Тому я стараюся запозичувати із іноземних курсів на EdX та Courserа не тільки нові знання, а і те, як викладачі вузів та тьютори компаній подають матеріал. Від способу подання матеріалу залежить те, наскільки слухач засвоїть його".

Зараз Мар’ян Слабінога готується до старту курсів з Javascript від  IT CLUSTER Academy, де буде навчати майбутніх Front-End девелоперів.

Зареєструватись на курс можна ТУТ.

Контакти:

+38 (063) 674 12 19
[email protected]

 

Довідка:

*IT CLUSTER Academy спеціалізована академія заснована ІТ компаніями Івано-Франківська та області для забезпечення ІТ-ринку Івано-Франківщини якісним фахівцями галузі.

* *На рахунку веб-студії LogicArt вже більше десятка проектів, де так чи інакше застосовується Javascript. Найбільш вагомими стали створення веб-сторінки для будівельної компанії з системою перегляду планів вільних квартир у житловому комплексі і можливістю бронювання, а також CRM з лендінгом для компанії, що займається працевлаштуванням за кордоном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: