fbpx

Матері та дружини полеглих воїнів з Коломиї об'єдналися для захисту своїх прав

Суспільство 15:36, 13.06, 2015

У Коломиї створили міськрайонну організацію "Спілка матерів та жінок бійців АТО". Діятиме вона на базі військово-патріотичного об’єднання "Коломия-центр".

"Разом ми сила" – у цьому переконані матері, сестри та дружини загиблих бійців АТО. Тож, згуртувавшись, вони вирішили створити Коломийську міськрайонну організацію "Спілка матерів та жінок бійців АТО". Діятиме вона на базі військово-патріотичного об’єднання "Коломия-центр". Мета організації – захищати власні права, встановлені законом, допомагати бійцям та їхнім родинам, брати активну участь у будівництві держави, інформують Коломийські вісти.

Ці жінки втратили найдорожче в їхньому житті – рідних синів. Але не втратили надії. Хоча в їхніх очах видніється розпач та сум, вони готові боротися за те, що прагнули здобути у зоні АТО їхні сини, обороняючи кордони країни від окупанта – вільної і цілісної України.
 

Голова спілки Богдана Воячук, яка й ініціювала створення організації, не з чуток знає, як складно, коли рідні люди служать в зоні АТО. Зокрема, її 21-літній син захищає кордони України з самого початку проведення АТО. 26 серпня 2014 року він отримав осколкове поранення у ліву легеню. Після чого став обмежено придатним до виконання військових обов’язків. Та боєць не здається, як і його мама, пише "Дзеркало Коломиї".

"Спілка буде згуртовувати матерів, дружин, сестер, дітей загиблих бійців АТО, – провадить розмову пані Богдана. – Ми хочемо, щоб вони не думали, що залишилися сам-на-сам зі своїм горем. Я разом з небайдужими волонтерами робитиму все можливе, аби і рідним загиблих бійців, і самим військовим, які сьогодні служать у зоні АТО, надати якомога більше психологічної та матеріальної допомоги. Вони сьогодні потребують сильного плеча та підтримки", – каже Богдана Воячук.

У новоствореній спілці надаватимуть також психологічну допомогу бійцям та їхнім родинам. А всі небайдужі мешканці міста та району можуть долучатися до благодійності, щоб разом перемогти ворога.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: