вівторок, 21 травня

Майстер масштабних шоу: франківець Олег "Орландо" заробляє танцями на пілоні

Танцівник стриппластики Олег Михайлюк - єдиний в Івано-Франківську чоловік-стриптизер.

Почав танцювати з 12 років, розповідає про себе у проекті "Франківці" на "Вежі" Олег Михайлюк на псевдо "Орландо". "Підпільно" ходив у танцювальну школу – батьки про це не знали. Виступати почав у нічному клубі "Вавилон" – одразу після закінчення школи, коли ще вчився у виші.

Олег Михайлюк закінчив 18 франківську школу, вступив до Прикарпатського університету, де здобував фах вчителя початкових класів. Увечері перевтілювався на "Нічного Яструба" чи "Спайдермена". Саме такими були його перші псевдоніми.

У клубі спочатку танцював класичні танці, модерн. Коли Олегові запропонували опанувати "трубу", довго вагався.  Це був 1991-1992 рік.

"Перші часи мені було моторошно танцювати перед усіма, було моторошно роздягнутися", – відвертий танцівник.

Олег розповідає, що спочатку його не сприймали, навіть закидували пляшками:

"Але пройшов час, я це витримав, перетерпів. З часом люди побачили, що такі танці – це красиво, видовищно. І прийняли…"

Паралельно він займався спортивною аеробікою, викладав – був тренером з аеробіки, навіть зробив кар’єру – увійшов у федерацію.

Але в 2003 році до того часу нічне життя переважило – відбувся перший в Україні чемпіонат зі стриптизу, щоправда жіночий, який транслювало і курувало СТБ. "Орландо" також виступав – у групі підтримки, пізніше працював у групі танцювального супроводу з переможницями.

Зараз має роботу не тільки у Франківську, а й в багатьох інших містах України – його запрошують.  

"Немає такого міста, де би я не був. Такого клубу, де би мене не було", – каже танцівник.

Працював також і в Китаї.

"Мама дуже не хотіла, щоби я цим займався. Називала танці "стріптізмом", – пригадує Олег Михайлюк. – Просила, щоби я припинив. Зараз уже змінила своє ставлення".

Олег "Орландо" хотів би, щоб і франківці змінили своє ставлення до життя – додали до нього більше радості, усмішок, відкритості. 

КОМЕНТУВАТИ