fbpx

Майже 11 тисяч прикарпатців отримують допомогу по безробіттю

Економіка 22:17, 13.07, 2016

У базі даних обласної служби зайнятості протягом першого півріччя 2016 року налічувалось 17,5 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості у звітному періоді укомплектовано 16,1 тис. вакансій.

З початку року за сприяння служби зайнятості роботу отримали 16,3  тис. осіб, в тому числі 5,5 тис. зареєстрованих безробітних, інформує прес-служба центру зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 325 безробітних, в тому числі 112 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці. 118 робочих місць створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців професійне навчання за направленням центрів зайнятості проходили 3,1 тис. безробітних.

Для забезпечення додаткової матеріальної підтримки у період пошуку основного місця роботи до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 5,3 тис. осіб.

Профорієнтаційні послуги отримали 54,0 тис. громадян, у тому числі особи, які навчаються у навчальних закладах різних типів, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи та особи попереджені про вивільнення.

Станом на 1 липня 2016 року кількість зареєстрованих безробітних становила 12,4 тис. осіб, з яких 10,8 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: