fbpx

Майже 22 тисячі прикарпатців влаштувалися на роботу через центри зайнятості

Суспільство 11:55, 15.09, 2016

З початку року за сприяння обласної служби зайнятості роботу отримали 21,9 тисяч осіб, в тому числі 6,8 тисяч зареєстрованих безробітних.

Загалом у базі даних обласної служби зайнятості протягом січня-серпня 2016 року налічувалось 23,8 тисячі вакансій. За сприяння служби зайнятості у звітному періоді укомплектовано 21,7 тисячу вакансій, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 433 безробітних, в тому числі 161 особу, яка недостатньо конкурентоспроможна на ринку праці. 122 робочих місця створено шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців за направленням обласної служби зайнятості професійне навчання проходили 3,7 тисячі безробітних, рівень працевлаштування після закінчення професійного навчання склав 97,7%.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 7,5 тисяч осіб.

Профорієнтаційні послуги отримали 66 тисяч громадян, у тому числі особи, які навчаються у навчальних закладах різних типів, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, внутрішньо переміщені особи.

Станом на 1 вересня кількість зареєстрованих безробітних становила 11,7 тисяч осіб, з яких 10,1 тисяча отримували допомогу по безробіттю. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: