fbpx

Майже 300 сільських та селищних рад на Прикарпатті запровадили електронний погосподарський облік

Суспільство 13:20, 02.07, 2015

В області продовжуються роботи щодо забезпечення ведення погосподарського обліку в електронному вигляді на основі розробленого Головним управлінням статистики в Івано-Франківській області IT-проекту "Програмний комплекс "Погосподар­ський облік для сільських, селищних рад".

Загалом програмний комплекс впроваджено в 296 сільських (селищних, міських) радах області (59,4% загальної кількості), зокрема, у червні 2015 року – у Войнилівській селищній раді Калуського району та розпочато роботи з його встановлення у Деліївській сільській раді Галицького району.

З початку року проведено додаткові навчання щодо ефективного використання цього ІT-проекту з апаратом Гаврилівської, Стримбівської, Фитьківської сільських рад та Делятинської селищної ради Надвірнянського району, Великокам’янської Коломийського, Залуквянської, Дубівецької та Маріямпільської Галицького районів.

Програмний комплекс постійно оновлюється відповідно до змін, що відбуваються у порядку складання статистичної звітності, наповненні  довідок тощо. Дисками з оновленою версією програми у 2015 році забезпечено 58 сільських (селищних) рад області.

Індикатором того, що програмний комплекс працює успішно та стабільно, є те, що він функціонує також у 4519 сільських (селищних) радах 20 регіонів держави.

Детальніше про програмний комплекс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Головного управління статистики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: