fbpx

Майже 4 мільйони гривень завданих державі збитків відшкодували платники податків Івано-Франківщини

Економіка 19:34, 31.10, 2014

З початку року по закінчених кримінальних провадженнях оперативних та слідчих підрозділів органів фіскальної служби області державі повернуто 3,5 мільйона гривень завданих державі збитків.

Про це повідомив в.о. начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Євген Данилюк, передає КУРС з посиланням на ІФ ОДА.
 

За його словами, протягом вказаного періоду слідчими розслідувалось 142 кримінальні провадження, майже половина яких – за тяжкими злочинами щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Щодо службових осіб  суб’єктів господарювання, які відмовились добровільно відшкодовувати шкоду в ході досудового розслідування, слідчими накладено арешт на майно підозрюваних на загальну суму 12,9 мільйонів гривень.

"Дії працівників оперативних та слідчих підрозділів області спрямовані на захист економічних інтересів України та на декриміналізацію правопорушень у господарській сфері,  зазначив Євген Данилюк.  Якщо платник скоїв кримінальне правопорушення, то він має можливість добровільно відшкодувати завдану державі шкоду та буде звільнений від кримінальної відповідальності. А в подальшому такий суб’єкт господарювання матиме можливість безперешкодно вести бізнес, від чого буде користь також державі, яка іде назустріч легальному бізнесу".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: