fbpx

Майже 60 студентів стажуються у міській раді Івано-Франківська

Суспільство 11:44, 29.11, 2018

28 листопада в структурних підрозділах Івано-Франківської міської ради розпочали стажування учасники третього відбору проекту "Молодь і влада".

Третій рік поспіль у міській раді триває програма для молодих людей "Молодь і влада". Майже 200 заявок на участь отримали організатори проекту цього року. Після співбесід було обрано 56 учасників, які найкраще презентували себе, інформує прес-служба міської ради. 

Далі на молодь чекає стажування, яке триватиме протягом двох місяців. За словами керівника проекту Романа Труби, з кожним роком заявки на участь подає більша кількість учасників. Якщо раніше серед стажерів були переважно студенти-політологи чи юристи, то зараз абсолютно різних спеціальностей.

"За час існування проекту багато молодих людей успішно пройшли етап стажування і були працевлаштовані в структурні підрозділи міської ради. Приємно, що з кожним роком кількість учасників збільшується. Молоді амбітні люди приходять до нас зі своїми ідеями та пропозиціями, й це чудово, коли ми разом можемо їх втілити",  зазначила секретар міської ради Оксана Савчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: