fbpx

Майже сотня франківців взяли участь у конкурсі на найкращу мистецьку екскурсію Івано-Франківськом

Суспільство 13:59, 17.04, 2018

Наближається до завершення конкурс на найкращу екскурсію "Івано-Франківськ мистецький", який оголосив Благодійний фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" у січні цього року.

До участі в ньому зголосилося 97 осіб: старшокласники, учні коледжів, ліцеїв та їхні наставники, студенти вузів та викладачі.

"Матеріали, які подали охочі долучитися до створення цікавих екскурсійних маршрутів, розкривають не тільки культурні надбання минулих століть, але й розповідають про сучасних творців мистецького простору міста. Крім того, є роботи, які розширюють екскурсійні простори Івано-Франківська. Це цікаві дослідження про мистецьке життя мікрорайонів нашого міста", – сказала організаторка конкурсу Олександра Мечева.

"Я вирішила взяти участь у конкурсі, адже саме мистецький напрямок нашого міста не до кінця розкритий. Мені вдалось зібрати збірку міжвоєнних пісень, яка стала чудовим доповненням моєї екскурсії. Серед них – і композиції "Хору Дана". Мало хто знає, але цей колектив виступав у Івано-Франківську. І вже у той період у нашому місті звучала поп-музика", – розповідає членкиня Національної спілки краєзнавців України Наталія Храбатин.

"Я хотів привернути увагу до мікрорайонів Івано-Франківська. Адже не тільки у центрі міста є надзвичайно цікаві місця. Тому розповідав про тунель на Гірці, читальню "Просвіти", яка діяла біля храму Святого Йосипа Обручника", – каже вчитель української мови та літератури Василь Костюк.

Переможців у двох номінаціях конкурсу: найкращий екскурсійний маршрут та найкращий гід-екскурсовод – буде оголошено 20 квітня.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: