fbpx

Майже сотня переселенців зі Сходу та Півдня країни отримують пенсії на Прикарпатті

Економіка 19:11, 18.07, 2014

На засіданні колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України в області 18 липня підбили підсумки роботи у першому півріччі й проаналізували стан виконання плану надходжень, фінансування та виплати пенсій, погашення заборгованості.

За результатами роботи цього року в області забезпечено стабільність пенсійних виплат для 366 тисяч пенсіонерів в сумі понад 3 млрд гривень, що на 132,3 млн гривень більше, ніж за відповідний період 2013 року.

З початку року призначено 7,9 тисяч нових пенсій та проведено 6,7 тисяч перерахунків відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", а також 4,2 тисяч інших перерахунків пенсій. Призначено також 197 пенсій за особливі заслуги перед Україною, підготовлено і направлено до Пенсійного фонду України 105 формулярів для призначення пенсій за міжнародними угодами.

Середній розмір пенсій в області склав 1368 грн.

На посиленому контролі виплата пенсії громадянам, які переїхали з тимчасово окупованої території та районів, захоплених терористами. Забезпечено виплату пенсій 39 особам, які переїхали з Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, а також із Донецької (47) та Луганської (12) областей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: