fbpx

Медсестра з Івано-Франківська стала дипломанткою Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності

Здоров'я 12:15, 17.09, 2014

В місті Черкаси відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер „Ескулап-професіонал”. Івано-Франківську область на конкурсі представляла медична сестра Центральної міської клінічної лікарні Тамара Лутчин, яка стала дипломанткою конкурсу.

„Ця медсестра була найкращою серед усіх медичних сестер закладів охорони здоров’я міста, саме тому ми допомогли їй підготуватися до участі в конкурсі. Особливої подяки в цій роботі заслуговують головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк, хірург Сергій Гафійчук та голова обкому профспілки працівників охорони здоров’я Наталія Бирчак”, – наголошує КУРСу заступник головного лікаря з медсестринства Центральної міської клінічної лікарні Галина Варивода.

Конкурсантка підготувала подарунок для Асоціації медичних сестер України – вишитий рушник із словами відомої англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл – „Всі народи повинні зробити все, що від них залежить, для того, щоб зменшити таке прокляття, як війна”.

Як розповіла Галина Варивода, за перемогу в конкурсі змагалися 18 учасниць з різних областей України. І такої доброзичливої і щирої атмосфери, як цього разу, у попередні роки не було. Конкурсантки відчували себе не суперницями, а подругами, які виступали, як одне ціле.

Сам конкурс відбувався у три етапи. Першим було тестування – за сто хвилин учасниці мали дати відповідь на сто запитань з педіатрії, хірургії, терапії, невідкладній допомозі та інфекційних захворюваннях. Другий етап – практичні навички з усіх галузей. І третім етапом конкурсу стала хірургічна, гігієнічна обробка та демонстрація усіх етапів антисептики рук.

„Сучасна медсестра має бути в повній мірі обізнаною в усіх сферах медицини, володіти усіма практичними навичками, знати комп’ютер. Такі конкурси – це, насамперед, стимул для додаткового навчання. А ще вони дають змогу познайомитися з кращими медсестрами усіх обласних центрів України, це спілкування та обмін професійним досвідом”, – зауважує дипломантка конкурсу Тамара Лутчин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: