fbpx

Медсестри дитсадків провели семінар щодо дитячого харчування

Суспільство 19:19, 14.01, 2016

На базі ДНЗ № 17 "Ромашка" провели семінар старших медичних сестер дошкільних навчальних закладів міста на тему "Роль медичної сестри в організації харчування дітей".

Увагу учасників семінару привернула проблема харчування дітей дошкільного віку: організація якісного та безпечного харчування, виконання норм натурального набору продуктів харчування, дотримання вимог щодо складання меню, ефективність взаємодії медичного персоналу та працівників харчоблоку в організації харчування дітей та ін. Передає прес-служба Управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Присутні на семінарі мали можливість ознайомились з досвідом роботи ДНЗ № 17 "Ромашка" з цього питання, оглянути облаштування харчоблоку в новоствореному дошкільному навчальному закладі.

На семінарі виступили: методист ІМЦ управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради  Л. Чмелик, лікар-педіатр МДКЛ В. Олексин, завідувач ДНЗ № 17 "Ромашка" І. Стрипа, старша медична сестра ДНЗ № 17 "Ромашка"  С. Соколюк. Слухачі семінару отримали пакет інформаційно-методичних матеріалів з проблеми, що розглядалась.

Читати також: З 1 січня вартість харчування у дитсадках Франківська зросте майже удвічі, а в деякий групах і втричі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: