fbpx

Медична комісія підтримала працівників ворохтянського санаторію "Смерічка" і висловила недовіру керівнику

Суспільство 10:17, 31.08, 2017

Депутати обласної ради підтримали працівників Ворохтянського кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» і висловили недовіру його скандальному керівнику Роману Мисюзі.

Відповідне рішення прийняли на вчорашньому засіданні комісії облради з питань охорони здоров’я і соціальної політики, де розглянули звернення трудового колективу.

Нещодавно на зборах працівники санаторію виступили проти масового скорочення ліжко-місць у закладі, яке передбачається згідно з наказом ДОЗ.  Працівники направили звернення до обласної ради з вимогою звільнити головного лікаря, відмінити наказ ДОЗ та провести оптимізацію з урахуванням позиції працівників санаторію.

Втім, на засіданні комісії не були присутні представники колективу, які власне і направили дане звернення. Голова профспілки санаторію «Смерічка» Галина Жигалюк каже, що про розгляд цього питання на засіданні комісії працівників ніхто не повідомив, і дане питання навіть не було внесено в порядок денний.

«Очевидно, що голова комісії не бажає бачити на засіданні ні мене, ні інших працівників», – каже Жигалюк.

«Вкрай важливе і болюче питання для колективу і цілого регіону, адже санаторій є унікальним за своїми можливостями. Розглядати це питання без працівників є вкрай не коректним, оскільки люди неодноразово заявляли свою чітку позицію, та вкотре звертаються до обласної ради за допомогою у вирішенні проблеми. Вони показали, що готові до радикальних дій в разі, якщо їхні вимоги не будуть почуті, вчора вони вже перекривали дорогу державного значення. Я переконаний, що  приймати будь які рішення щодо реорганізації закладу можна тільки врахувавши думку колективу», – наголосив член комісії, депутат облради від партії «ВОЛЯ-РУХ НОВИХ СИЛ» Олег Атаманюк.

Розглянувши звернення депутати вкотре підтримали працівників закладу та висловили недовіру головному лікарю Роману Мисюзі. Також на комісії прийняли рішення створити робочу групу, до якої увійдуть депутати облради, представники Департаменту охорони здоров’я і колективу санаторію «Смерічка» для того, щоб спільно прийняти рішення щодо подальшої реорганізації та розвитку даного закладу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: