fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Медичні заклади Прикарпаття боргують енергетикам близько 700 тисяч гривень

Медичні заклади Прикарпаття боргують енергетикам близько 700 тисяч гривень

09:49, 26.01, 2015

Бюджетні організації області боргують енергетикам за електроенергію, спожиту у грудні, більше 700 тисяч гривень. Так, станом на 20 січня заборгованість обласного бюджету перед енергокомпанією становить 369,2 тисяч гривень, місцевого – 328,1 тисяч гривень.

Серед найбільших боржників Коломийська районна лікарня – 150,8 тис. грн, Обласна дитяча клінічна лікарня  85,7 тис. грн, Рожнятівська районна лікарня – 64,9 тис. грн, Івано-Франківський обласний фтізіопульмоцентр – 46,9 тис. грн, обласний перинатальний центр – 40, 5 тис. грн, 
Енергетики з розумінням ставилися до труднощів, пов’язаних з фінансуванням бюджетних установ, брали до увагиі численні гарантійні листи та відтерміновували оплату. Але у випадку, якщо заборгованість не буде погашена, ПАТ "Прикарпаттяобленерго" буде змушене припинити електропостачання об’єктів боржників, повідомляє прес-служба компанії. 

"Ми розуміємо усю складність ситуації,  зазначає заступник директора з енергозбуту Олег Дацко, – адже у переліку боржників медичні заклади. Влада неодноразово обіцяла вирішити цю ситуацію та знайти джерела фінансування, але проблема залишилася, оплата не надходить. Якщо питання не вирішиться, ми будемо змушені дотримуватися норм чинного законодавства та припинити електропостачання споживачів, що боргують".

В енергокомпанії сподіваються на те, що не доведеться вдаватися до крайніх заходів, а влада, при плануванні бюджету, враховуватиме минулорічні промахи.

"Головна причина виникнення заборгованості – невідповідність запланованого фінансування з економічними реаліями,  додають в енергокомпанії. – Фактично бюджетники стали заручниками ситуації. Ми в свою чергу мусимо розраховуватися з Енергоринком – це замкнуте коло".

Також серед боржників Болехівська центральна міська лікарня, Івано-Франківська станція швидкої допомоги, Обласна станція переливання крові, Обласна клінічна лікарня, Обласна інфекційна лікарня, Обласний кардіодиспансер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: