fbpx

Медики Прикарпаття долучаються до надання допомоги постраждалим в АТО

Суспільство 09:47, 22.05, 2015

Заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк зустрівся з представниками Всеукраїнського благодійного фонду "Крок назустріч".

У фонді, який фінансується меценатами і взаємодіє з Міністерством оборони України, надають безкоштовну психологічну допомогу постраждалим внаслідок військових дій на території проведення антитерористичної операції: учасникам АТО, членам їх родин, переселенцям, волонтерам, медикам, працівникам екстрених служб, повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

У ході зустрічі обговоривили можливості співпраці фахівців фонду з медиками обласної психіатричної лікарні № 3, яка функціонує в Івано-Франківську. На думку головного лікаря установи Мирона Мулика,  сьогодні надзвичайно важливо оперативно реагувати на проблеми учасників АТО. За його словами, 5 відсотків людей, які пережили війну, потребуватимуть фахової психологічної, а в окремих випадках і психіатричної допомоги. Тож медична установа, де наразі працює 14 психологів, які застосовують різні види реабілітації, готова долучатися до спільної роботи для допомоги постраждалим.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: