fbpx

Мембрана зворотного осмосу – максимальна фільтрація рідини

12:07, 23.10, 2018

Реалії екології та стан колекторів у містах змушують сучасну людину витрачати додаткові кошти для отримання якісної води з крана. Навіть свердловина або колодязь не можуть забезпечити безпечну для приготування їжі і пиття воду. Одним з найбільш практичних і зручних способів для доочищення води в квартирі є встановлення фільтра.

На сучасному ринку очисного обладнання вибір фільтрів справді великий. Однак найкращі результати показує фільтр очищення води зі зворотним осмосом.

В Україні сертифіковане обладнання такого формату пропонують у компанії "Перша вода". Знайти детальну інформацію про це обладнання можна за посиланням: pershavoda.com/fil-tri-dlya-pit-evoi-vodi/filtry_obratnogo_osmosa/.

Сильні сторони мембрани

Серед головних переваг зворотного осмосу виділяють:

  • максимальний рівень фільтрації;
  • усунення з рідини бактерій і вірусів;
  • фільтрація солей важких металів;
  • усунення запаху;
  • економічність обслуговування.

Принцип дії системи фільтрації цього типу був запозичений від самої природи. Так відбувається циркуляція рідини в мембранах клітин живих організмів. Через мембрану всередину клітини проникає тільки безпечна рідина, позбавлена ​​будь-яких хвороботворних бактерій і вірусів.

Устаткування в рамках фільтра зворотного осмосу функціонує за таким же принципом. В його основі лежить напівпроникна мембрана зворотного осмосу, яка здатна поліпшити стан водопровідної води до рівня джерельної. За рахунок мінімального діаметра каналу – не більше 0.0001 мікрон – крізь ці отвори проникають тільки молекули рідини.

Фільтри з системою зворотного осмосу застосовують у харчовій і медичній сферах, щоб знесолити морську воду і знезаразити стічні води.

 

Необхідність попередньої очистки

Для ефективного функціонування такої системи в більшості випадків необхідна установка системи попередньої фільтрації рідини. Перед тим як пройти через мембрану, з води повинен бути усунутий великий і дрібний абразив: пісок, елементи іржі і накипу. Для цього використовують вугільні або поліпропіленові картриджі. Після етапу механічного очищення потрібно застосувати фільтри з брикетованим активованим вугіллям, який прибирає з води 98% хлору і хлорорганічних елементів.

У компанії "Перша вода" ви знайдете повний спектр обладнання для знезараження рідини методом "зворотний осмос".

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: