fbpx

Мер Надвірної закликав боротися з борщівником Сосновського

Суспільство 11:15, 15.08, 2016

Міський голова Надвірної Зіновій Андрійович звернувся до мешканців міста із закликом знищувати борщівник Сосновського. Власників земельних ділянок, які не косять бур'яни, попередив про адміністративну відповідальність.

У Надвірній борщівник Сосновського найбільше  розповсюджений на прибережній смузі річки Стримба в районі вулиць Калнишевського, Багряного, Лугова, Польова, Кобилянської, Гонти, Головацького, Я. Стецько, Рамішвілі, біля озера в районі вулиці Сірика та на окремих приватних ділянках житлового масиву Комунальна-Мельничука.

"Силами комунальних служб регулярно проводяться заходи щодо знищення цієї рослини на узбіччях доріг, в місцях загального користування, в парках та скверах. Основною причиною розповсюдження борщівника є несвоєчасний обробіток земель, які перебувають в приватній власності чи надані у користування на умовах оренди. Окремі власники земельних ділянок неналежно їх утримують і протягом кількох років не косять бур’яни, у т. ч. борщівник Сосновського, що є порушенням "Правил благоустрою і утримання території міст та інших населених пунктів Івано-Франківської області" (пункт 4.1). Такі власники земельних ділянок можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 52 і ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення", – йдеться у зверненні Андрійовича.

Заходи щодо знищення борщівника, починаючи з весни і до осені, зобов’язані проводити всі землевласники і користувачі земельних ділянок, на яких розповсюджена ця рослина.

"Звертаюся до всіх власників і користувачів земельних ділянок, на яких поширений борщівник Сосновського, та комунальних служб стати на шлях боротьби з цією небезпечною рослиною та власними силами проводити заходи щодо її знищення. Тільки спільними зусиллями ми зможемо запобігти розповсюдженню отруйного борщівника та виникненню в місті справжньої екологічної катастрофи. Не будьмо байдужими та долучаймось до боротьби з борщівником Сосновського!" – закликав мер Надвірної.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: