fbpx

Мер оголосив конкурс на новий пам'ятник Страченим націоналістам у Івано-Франківську

Суспільство 09:48, 29.04, 2015

Міський голова Франківська Віктор Анушкевичус дав протокольне доручення оголосити конкурс на проект нового пам'ятника після того, як до виконкому звернулися ветерани ОУН-УПА.

На вчорашньому засіданні міськвиконкому, де обговорювалося розміщення літника біля ресторану "Під Темплем", ветерани ОУН-УПА та представники ветеранських організацій краю підняли питання пам'ятника розстріляним патріотам на вулиці Страчених націоналістів.

Ветерани-оунівці звернулися до міськвиконкому та міського голови Франківська з проханням змінити пам'ятник на більш адекватний. На їхню думку, теперішній не відображає суті події, яка сталася на цьому місці в 1943 році. Під стінами синагоги нацисти розстріляли 27 українських патріотів, членів ОУН.

Від імені всіх ветеранів визвольної боротьби пропозицію підтримав і аргументував голова братства ОУН-0УПА Карпатського краю Богдан Борович.

Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус дав протокольне доручення міськвиконкому розробити проект нового пам'ятника з урахуванням побажань громадськості. Для цього Департамет містобудування і архітектури впродовж місяця оголосить конкурс.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: