fbpx

Мер пропонує ввести для кандидатів номінацію "Людина-стовп"

Політика 09:40, 20.10, 2015

Напередодні виборів Івано-Франківськ заклеїли політичною агітацією. Цього року її навіть більше, ніж у попередні роки.

Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді в МВК.

"Я просто диву даюся деяким політичним силам і кандидатам – заліпили все місто: бігборди, намети, сітілайти. Всі стовпи заліпили. Це і  РЕМ, і "Електроавтотранс" підтвердять. Цікаво, що більшість із тих, хто балотується, обіцяють зробити місто справді 100-відсотково європейським. Це хіба європейський підхід так заліплювати, засмічувати рідне місто? Є місця для реклами!" – зазначив міський голова Віктор Анушкевичус.

Директор КП "Електроавтотранс" Леонід Яковець розповів, що підприємству очистка однієї електроопори обходиться в середньому у 6 гривень, а їх на балансі близько 1,5 тисячі. Тобто підприємство повинне витратити на це близько 9 тисяч гривень.

"Ні разу не добирались до такої висоти, як зараз",  додав Яковець про майстерність поширення агітації.

Міський голова дав розпорядження розіслати усім політичним штабам звернення, щоб очистили у п’ятницю місто від власної реклами, а не перекладати цю роботу на плечі комунальників.

"В нас, крім номінацій "Депутат міської ради" і "Міський голова", ще одну треба ввести – "Людина-стовп". Хто найбільше наліпить своїх зображень на стовпи, тому можна таку номінацію вручати",  зазначив Анушкевичус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: