fbpx

Мерія просить "Нафтогаз" виділити СТЕКу ліміти на газ

Суспільство 13:23, 11.10, 2017

Через напруженість та невизначеність ситуації з запуском тепла в Івано-Франківську "Станіславською енергетичною компанією" у міській раді провели позачергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Члени комісії заслухали позицію СТЕКу та газовиків. Керівник СТЕКу Олег Вечеринський пояснив, що договір щодо надання лімітів підписаний, але ліміти не надаються, адже хочуть банківських гарантій на всю суму боргу, а не лише письмових гарантій, інформує прес-служба МВК.

Начальник управління з експлуатації газового господарства (УЕГГ) Володимир Марич зазначив, що, окрім боргів, у СТЕКу є й ряд інших проблем. Зокрема, лічильник, перевірка якого відбувалася на іншому підприємстві, мали б привезти до газовиків на вхідний контроль. Цього зроблено не було, відповідно газ пустити не можуть.

"Проблеми між двома підприємствами не можуть тримати у підвішеному стані третину міста. На жаль, міська рада не може бути фінансовим гарантом у цій ситуації згідно з законом. Проте якщо середньодобова температура тримається нижче 16 градусів – у навчальних закладах і лікарнях має бути тепло. Мешканці міста не можуть бути заручниками ситуації непорозумінь між двома підприємствами", – зазначив заступник міського голови Микола Вітенко.

Тож комісія прийняла рішення звернутися від імені міського голови до Міністерства енергетики та вугільної промисловості й НАК "Нафтогаз України" з проханням щодо врегулювання питання негайного отримання необхідних лімітів газу для ТЗОВ "СТЕК" та зобов’язати їх подати тепло в оселі франківців та заклади освіти у термін, визначений рішенням виконавчого комітету.

Нагадаємо, вчора виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про початок опалювального сезону в Івано-Франківську з 11 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: