fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Мешканці Богородчанщини звинувачують ОДА у відмові їм у створенні територіальної громади з адміністративним центром в Маняві

Мешканці Богородчанщини звинувачують ОДА у відмові їм у створенні територіальної громади з адміністративним центром в Маняві

Суспільство 11:18, 25.05, 2015

Мешканці села Манява та ще кількох сіл сьогодні провели мітинг біля Івано-Франківської облдержадміністрації та зачитали звернення до голови ОДА Олега Гончарука з вимогою створити ще одну територіальну громаду з адміністративним центром в селі Манява.

Під час обговорення спроможності територіальних громад мешканці Богородчанського району, сільські голови та представники громади запропонували створення територіальної громади з адміністративним центром в Маняві. Однак Івано-Франківська облдержадміністрація включила Маняву до іншої територіальної громади.

Мешканці Маняви вважають, що таке рішення суперечить принципам законності, добровільності та економічної ефективності об'єднання громад.

До мешканців Маняви вийшов керівник апарату облдержадміністрації Руслан Панасюк та запропонував всім пройти в зал засідань ОДА, де наразі ведеться обговорення проблеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: