fbpx

Мешканці Івано-Франківська не надто жваво долучаються до коригування генплану міста

Суспільство 10:30, 10.02, 2015

На сьогодні громадськість Івано-Франківська подала близько 20 пропозицій. Хоча понад 100 пропозицій надали власники - користувачі земельних ділянок.

Про це доповів сьогодні на оперативній нараді у міського голови в.о. директора департаменту архітектури і містобудування Володимир Гайдар.

Як повідомляв КУРС, департамент містобудування і архітектури оприлюднив відкоригований генеральний план, суміщений з історико-архітектурним опорним планом м. Івано-Франківська. Після чого відбулось його громадське обговорення.

"Основна концепція генерального плану – це є децентралізація з розвитком територій в межах Івано-Франківської міської ради", – зазначив Володимир Гайдар.

Мешканці міста можуть подавати свої пропозиції до корегованого генплану міста до 23 лютого 2015 року.

"На превеликий жаль, в нас що на Сході в АТО, що у Верховній Раді, що в Уряді, що на місцях – є маса людей, які не задоволені, критикують і так далі. Кажи що робити! Пропозиції давай!", – наголосив міський голова Віктор Анушкевичус.

Нагадаємо, підставою для коригування плану стало рішення сесії міської ради від 18 червня 2009 року "Про коригування генерального плану м. Івано-Франківська". На замовлення департаменту роботи виконувало львівське державне підприємство Державний інститут проектування міст "Містопроект".

З відкоригованим проектом генплану можна ознайомитися на сайті міськвиконкому та департаменту. Крім того, у холі МВК по вул. Грушевського, 21 розміщена інсталяція текстових та графічних матеріалів розміром три на шість метрів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: