fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • В Івано-Франківську працівник охоронної фірми на автомобілі ледь не збив перехожих, а у відповідь на зауваження показав середній палець

В Івано-Франківську працівник охоронної фірми на автомобілі ледь не збив перехожих, а у відповідь на зауваження показав середній палець

Політика 09:42, 11.07, 2014

Мешканець Івано-Франківська зробив зауваження екіпажу приватної охоронної фірми «Арте», який на великій швидкості влетів з вулиці Грушевського на паркувальний майданчик біля "Райффазен банку", що на пішохідній "стометрівці", з приводу дотримання правил дорожнього руху. Охоронці відповіли йому нецензурною лексикою і середнім пальцем.

На вулиці Грушевського автомобіль охоронників ледь не збив підлітків, які ледве встигли відскочити з-під коліс. Очевидно, екіпаж приїхав на тривожний виклик.

Свідком події став громадський активіст Максим Кицюк. Він спробував зробити зауваження охоронцям. У відповідь працівники приватної охоронної фірми порадили "не п#здіти", почали незаконно вимагати посвідчення особи і погрожувати "знайти" хлопця. 

Після кількох хвилин перебування в банку екіпаж повернувся в автомобіль і на прощання показав іванофранківцю нецензурний жест.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: