fbpx

Мешканці Косівщини відмовляються від ямкового ремонту доріг і готові боротися за капітальний. ВІДЕО

Суспільство 18:09, 21.07, 2015

Косівчани вже написали листи президенту, прем'єру та голові ВРУ з проханням передати дороги місцевого значення на баланс громади та роз'яснити механізм розподілу коштів на ремонтні роботи у районах.

Жителі Косівщини об'єдналися заради вирішення болючої проблеми. Люди відмовляються від ямкового ремонту доріг, уважаючи його неякісним. Активісти вже написали листи президенту, прем'єру та голові ВРУ з проханням роз'яснити механізм виділення грошей на ремонт доріг.

Косівський район сплатив понад 150 мільйонів акцизу за паливно-мастильні матеріали, з них лише 2,5 млн повернули в місцевий бюджет.

Цього року в районі відремонтують лише дві ділянки доріг – всього 27 км, повідомив на зустрічі з косівчанами начальник Служби авомобільних доріг області Микола Проців. За його словами, на якісний ремонт доріг в Косівському районі потрібно 900 млн гривень.

Жителі у розпачі – без якісного дорожнього покриття Косівщина приречена. Представники громади просять не витрачати кошти на ямковий ремонт, а робити щороку хоча б 2-3 км капітального ремонту.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: