fbpx

Мешканці Надвірної погрожують заблокувати центральну вулицю, аби позбутися незаконної автостанції

Стиль життя 18:27, 04.02, 2016

Впродовж багатьох років мешканці Надвірної потерпають через хаос та безлад у центральній частині міста по вул. Княгині Ольги через незаконну автостанцію, на якій зупиняються автобуси, що курсують від Надвірної в усіх напрямках.

На площі 200 кв. м здійснюється висадка-посадка пасажирів, а також стоянка автобусів 152 (!) рейсів у межах району та 23 рейсів Надвірна – Івано-Франківськ.

Депутати Надвірнянської міської ради на чисельні скарги міських жителів ще в 2008 році ухвалили рішення, що жоден пасажирський автобус не може заїжджати у центр міста.

Згодом, на прохання РДА, яка є замовником районних перевезень, у 2009 році рішення змінили і дозволили заїзд в центр міста лише на зупинку по вул. Кн. Ольги для висадки та посадки пасажирів, але відстій автобусів приписали здійснювати на АТС по вул. Вокзальній.

Вчора в Надвірній відбулася спільна нарада керівництва міста та району, депутатів міської та районної рад, представників ОПАС та ОДА.

Тетяна Пришляк

"Якщо лад з автобусами не наведуть, депутати міської ради та громадськість міста 2 березня повністю заблокують в'їзд пасажирських автобусів в центр Надвірної", – повідомляє громадський активіст і депутат районної ради від партії "ВОЛЯ" Тетяна Пришляк. 

За підсумками наради вирішили, що до 1 березня РДА й поліція моніторитимуть дотримання графіку та маршрутів, ОПАС підготує АТС та зупинку в центрі міста, встановить шлагбаум та оприлюднить чіткий графік, міська рада відремонтує дорогу до вокзалу. РДА також забезпечить інформування населення району про зміни. Протягом місяця злісних порушників попереджатимуть, якщо ж це не допоможе, то з березня РДА розірве договори з перевізниками і звернеться до ОДА з проханням розвірвати угоди з франківським напрямком.

"Якщо побачимо, що рішення не виконується, що спекулюють і підбурюють населення району та саботують, ми перекриваємо вулицю з обох сторін, а вулицю Княгині Ольги перетворюємо на пішохідну", – сказала Тетяна Пришляк. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: