fbpx

Мешканці прикарпатського села добираються до сільради човном.Фотофакт

Суспільство 11:28, 03.07, 2015

Жителі однієї з частин села Довге, яке розміщене на двох берегах ріки Дністер, пливуть на човні до об'єктів інфраструктури.

Автошляхом люди, які проживають у Довгому за рікою, можуть дістатися тільки через місто Галич, а це понад півсотні кілометрів, повідомляє КУРС з посиланням на прес-службу Тисменицької РДА.

Щоб поспілкуватися із місцевими мешканцями під час своєї робочої поїздки у населені пункти району, голова Тисменицької райдержадміністрації Іван Семанюк та сільський голова Довгого Роман Червак також добиралися до частини села за рікою човном.

Тож темою розмови цього дня як із очільником територіальної громади, так і людьми, які проживають на другій частині території села, стало сполучення двох частин Довгого.

Це стане можливим завдяки реалізації проекту "Відновлення канатної поромної переправи через р. Дністер в с. Довге, як потужний механізм соціально-економічного розвитку громад Довгівської та Маріямпільської сільських рад".

Втілення в життя проекту вирішить проблему сполучення частин Довгого, що дасть змогу людям, які мешкають за рікою, користуватися інфраструктурою села.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: