fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Мешканці Тисмениччини не погоджуються із проектом формування тергромад та хочуть провести слухання з приводу об'єднання

Мешканці Тисмениччини не погоджуються із проектом формування тергромад та хочуть провести слухання з приводу об'єднання

Суспільство 21:19, 10.06, 2015

Питання об’єднання громад черговий раз обговорювали у залі засідань адмінбудинку Тисменицької районної ради.

Розширена нарада відбулась під головуванням голів районної державної адміністрації Івана Семанюка та районної ради Володимира Семеніва за участю очільників та представників міської, селищних, сільських рад, керівництва райдержадміністрації та виконавчого апарату районної ради, повідомляє прес-служба Тисменицька РДА.

Відповідно до рекомендацій позачергової сесії обласної ради від 05 червня 2015 року райдержадміністраціям до 17 червня необхідно подати регіональній робочій групі з підготовки перспективного плану формування територій громад області та Офісу реформ Івано-Франківської області остаточні пропозиції до проекту перспективного плану формування територій громад області відповідно до Методики, затвердженої постановою Кабінету міністрів України від 08.04.2015 року № 214.

За основу пропонується взяти розроблений робочою групою проект перспективного плану формування територій громад області у кількості 40 об’єднаних територіальних громад. Втім, він суттєво відрізняється від запропонованого робочою групою Тисменицького району, що базувався на пропозиціях громад. Адже передбачається, що 16 населених пунктів Тисмениччини мають відійти до обласного центру.

Володимир Семенів та Іван Семанюк під час наради чітко висловили свою думку щодо остаточної кількості громад, які будуть утворені на території району, а також перспектив тих населених пунктів, яким пропонують приєднатися до міста Івано-Франківськ. Власне бачення втілення реформи та думку громади озвучили голови та представники усіх населених пунктів.

Отже, щоб інтереси громад було враховано в остаточному варіанті перспективного плану, який буде винесено на засідання сесії обласної ради для затвердження, громадам слід мати чітку позицію, волю відстояти своє право на добровільне об’єднання із врахуванням бажання саме громади та переконливі аргументи. До такого висновку дійшли присутні в ході жвавого обговорення. Тож голова районної ради Володимир Семенів запропонував міському, селищним, сільським головам до понеділка зібрати актив села, депутатів, членів виконкому, провести громадські слухання та прийняти остаточне і добре зважене рішення, яке буде озвучено 15 червня на нараді у такому ж складі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: