МФК "Прикарпаття" на виїзді поступився волочиському "Агробізнесу"

Суспільство 08:15, 27.05, 2018

У суботу, 26 травня, МФК "Прикарпаття" їхав до Волочиська, де зіграв передостанню гру сезону з місцевим "Агробізнесом".

Вже після першого тайму прикарпатці поступалися з рахунком 0:2, інформує кореспондент "Галки" з місця події.

На 15-й хвилині у сумнівному моменті двоє гравців Волочиська вийшли на зустріч з воротарем і відкрили рахунок. А під завісу першої половини гри суддя призначив такий же сумнівний пенальті. У підсумку – 2:0.

Загалом, господарі поля краще контролювали м’яч. Іванофранківці у першому таймі воротам суперників фактично не загрожували.

В другому таймі ситуація на полі не надто змінилася, і футболісти "Агробізнеса" довели матч до переможного кінця, відзначившись ще й втретє під кінець гри.

Таким чином, Команда Рідного Краю зазнала розгромної поразки 0:3 від лідера групи А Другої ліги.

До речі, підтримати прикарпатців, окрім двох десятків вболівальників, приїхав міський голова Руслан Марцінків.